Blog
Taki sam
er.es
er.es jak zawsze
4 obserwujących 373 notki 135663 odsłony
er.es, 11 stycznia 2017 r.

Schetynie mięknie "rura"?

240 0 0 A A A

  Wystarczyło postraszyć oszołomów i szkodników społecznych, że obrady poprowadzi Marszałek Tyszka i "zniszcze cię" Grzesiu szuka możliwości porozumienia.

  Prowadzenie obrad przez p. Tyszkę związane jest 'uderzeniem  po kieszeni' błaznów okupujących salę plenarną czyli korzystanie z możliwości nałożenia  regulaminowych kar finansowych. Tego się boją bo to dla nich jest najważniejsze tym bardziej, że nie mogą się pogodzić z utratą "koryta".

  Po wypaleniu się 'wojenki' o TK, po nic nie dającym szkalowaniu Polski na forum międzynarodowym w PE jedynym ośrodkiem gdzie mogą 'powalczyć o koryto pozostał Sejm. Ludzie dotknięci traumą utraty władzy - a już szczególnie poniewierany w ostatnich latach przez swoich G. Schetyna - są zdolni do największych świństw aby przywrócić to co było za "ich" rządów a pamiętamy jak to było - dzień bez afery to dzień stracony :)

  Jeszcze przed rozpoczęciem dzisiejszych obrad wystąpili z ze swoim programem czyli wniosek o przerwę i to do 18.01., jak widać oprócz awantur i chamskiego zachowania na nic więcej "totalitarnej" opozycji nie stać.

11 stycznia 2017 r.
Autor: er.es
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Tematy w dziale Polityka